Children’s Books Turkish

BUGÜN’ün “güzel” ve “çarpıcı” olarak adlandırdığı bir New York Times en çok satanı. Erkekler ve kızlar havaya uçabilir ve Dünya’nın ve doğal kaynaklarının ne kadar değerli olduğunu öğrenebilirler.

Bu interaktif kitap, çocukları eğlenceli ve benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor. İstediğiniz yere gidebilen büyülü bir uçak olan White Feather Flier’a atlayın! Flyer’ın misyonu, okuyucuları dünyanın dört bir yanına taşımak, çevreyi korumaya yardımcı olmak ve herkese gezegenimizi sevmeyi öğretmek.

Kökleri Lennon’un yaşamına ve çalışmasına dayanan ilham verici, lirik bir hikaye olan Touch the Earth, uzaktaki dünyayı küçük çocuklara yaklaştıran güzel çizimlerle dolu. Kitap, Julian Lennon tarafından özellikle Touch the Earth için yazılmış özel bir şiirin sözlerini içeriyor.

Heal the Earth ve Love the Earth’ü içeren en çok satan üçlemenin ilk kitabı. Kitap satışlarından elde edilen gelirin bir kısmı, Lennon’un eğitim, sağlık, koruma ve yerli kültürün korunmasını teşvik etmek için kurduğu küresel çevre ve insani kuruluş olan Beyaz Tüy Vakfı’nın çevresel ve insani çabalarını desteklemeye gidecek.

Heal the earth Turkish

Julian Lennon’un New York Times çok satan üçlemesinin ikinci kitabında Dünya’ya yardım etmek için bir yolculuğa çıkın!

İstediğiniz yere gidebilen büyülü bir uçak olan White Feather Flier’a atlayın. Lennon’un interaktif kitabı bu sefer çocukları eğlenceli ve eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Flier’ın misyonu, okuyucuları dünyanın dört bir yanına taşımak, onları çevreyi korumaya yardımcı olmaya dahil etmek ve herkese gezegenimizi sevmeyi öğretmektir. Sayfada yazılı bir düğmeye basmanız ve uçmak için uçağı havaya kaldırmanız veya inmek için aşağı doğrultmanız yeterli!

Kökleri Lennon’un yaşamına ve çalışmasına dayanan ilham verici, lirik bir hikaye olan Heal the Earth, uzaktaki dünyayı küçük çocuklara yaklaştıran güzel çizimlerle dolu. Kitap, Julian Lennon tarafından özellikle Heal the Earth için yazılmış yeni, özel bir şiirin sözlerini içeriyor.

Kitap satışlarından elde edilen gelirin bir kısmı, Lennon’un eğitim, sağlık, koruma ve yerli kültürün korunmasını teşvik etmek için kurduğu küresel çevre ve insani kuruluş olan Beyaz Tüy Vakfı’nın çevresel ve insani çabalarını desteklemeye gidecek.

New York Times’ın en çok satan üçlemesinin, Touch the Earth ve Heal the Earth’ün ardından çıkan son kitabı. Julian Lennon, Grammy adayı şarkıcı/söz yazarı, hayırsever, fotoğrafçı ve çok satan yazar.

Dünyanın herhangi bir yerine gidebilen büyülü bir uçak olan White Feather Flier’a atlayın! Bu sefer Lennon’un kitabı çocukları etkileşimli ve benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Flier’ın misyonu, okuyucuları dünyanın dört bir yanına taşımak, onları çevreyi korumaya yardımcı olmaya dahil etmek ve herkese gezegenimizi sevmeyi öğretmektir. Sayfada yazılı olan bir düğmeye basın ve Hayal Gücünüzü kullanarak Flyer’ın havada süzülmesini veya ihtiyacı olanlara yardım edecek araçlara dönüşmesini sağlayın.

Lennon’un yaşamına ve çalışmasına dayanan ilham verici, lirik bir hikaye olan Love the Earth, uzaktaki dünyayı küçük çocuklara yaklaştıran güzel çizimlerle doludur. Kitap, Julian Lennon tarafından özellikle Love the Earth için yazılmış özel bir şiirin sözlerini içeriyor.

OFFICIAL MAILING LIST

Sign up to receive the latest news from JulianLennon.com


By entering your details you will be added to the Julian Lennon official mailing list. You will receive regular emails form Julian Lennon and The White Feather Foundation. You can unsubscribe at any time by clicking on the unsubscribe link in the footer of the emails. The full Privacy Policy is located here.

CONNECT WITH JULIAN

[easy-profiles type="round" size="large" style="colored" profile_twitter="https://twitter.com/julianlennon" profile_facebook="http://facebook.com/julianlennonofficial" profile_soundcloud="https://soundcloud.com/julianlennon" profile_youtube="https://www.youtube.com/julianlennon" profile_instagram="https://instagram.com/julespicturepalace/"]